Концептуальне відео Xiaomi Mi 7

Інсайдерам та рендер-розробникам хочеться мати свій кусень хліба, тож вони не зупиняються ні на мить, і ці концептуальні відеоролики будуть продовжувати виходити, випереджаючи один одного, а отже вам краще звикати до них. Найновіша з відеофантазій, що спирається “на правду, тільки правду, і нічого крім правди” – знову ж таки про Xiaomi Mi 7, і походить вона від стороннього розробника концепції та не належить безпосередньо Xiaomi, тому підходьте в міру критично до подібних моделювань.

Подивіться на відео нижче, і ви зможете побачити, що, згідно з концепцією, смартфон поставлятиметься з гарно спланованим безрамковим дисплеєм, але збереже металевий корпус, покритий склом, який був використаний в Mi 6. Пристрій в основному плоский спереду (без вигинів на його дисплеї), і це робить його дуже схожим на варіант Xiaomi Mi MIX.

Однак, із заднього боку картина зовсім інша, і ми можемо бачити характерні викривлення (це виглядає дуже схоже на модель Mi 6). Також бачимо встановлену подвійну камеру з 16-мегапіксельним датчиком, як з OIS, так і з PDAF, тональний світлодіодний спалах, розташований на лівій стороні камер. Концепція Mi 7 має ємнісні клавіші на правій стороні телефону, поставляється з 16-мегапіксельною передньою камерою та сканером райдужної оболонки ока, розташованим на передньому плані.

Інші ж джерела наполягають на тому, що новий флагман Xiaomi Mi 7 буде оснащений 5,7-дюймовим QHD AMOLED-дисплеєм (із співвідношенням сторін 18:9), співвідношенням екрану до загальної площі корпусу 97%, новим Snapdragon 845 SoC і Android 8.0.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.