Компанія Xiaomi випустила незвичайні меблі Small Walnut Wood Series

Так, це – таки табурет!

Тізери компанії Xiaomi цього разу виявилися більш ніж прозорими.  Але продукт – зовсім не очікуваним  – набор меблів. Дійсно, китайська компанія реалізує проек створення Розумного Дому в дуже широкому розумінні. Розумний Дім Xiaomi – це не тільки перелік інтерактивних приладів, а й кухонне обкладення, посуд, аксесуари для спальні, меблі тощо.розумний дім, розумний дім в україні, розумний будинок xiaomi, розумний будинок mi, Small Walnut Wood Series

Сьогодні Xiaomi представили свій черговий продукт краудфандінга (119 за рахунком) – стіл і стільці Xiaomi Small Walnut Wood Series, виготовлені, як і повідомляли , з деревини американського чорного волоського горіху. Головна відмінність цього матеріалу – стійкість до комах та вологи, що забезпечує виробу довговічність і надійність.

Крім того, продукт можна назвати екологічним на 100%: вироблений без жодного цвяха, стіл і стільці не містять ні формальдегідів ні інших небезпечних речовин

.розумний дім, розумний дім в україні, розумний будинок xiaomi, розумний будинок mi, Small Walnut Wood Series

Дуже важливо, що ці меблі абсолютно безпечні для дитини: ні впасти з стільця, ні вдаритися о кут столу просто неможливо.

Розмір столу – 655x655x160 мм, стільців – 300x300x310 мм (для дітей у віці до 10 років) і велику лавку для дорослих (габарити – 360x360x360 мм).

Поки що ця новинка  доступна тільки у форматі краудфандінга. Але ж члени МІ спільноти знають, що всі нові продукти незабаром з’являться у мережі магазинів Розумного Дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.