Компанія Сяомі турбується про своїх найменших фанатів

Сяомі випустили сучасний рюкзак-переноску для дітей, вагою від 3,5кг до 30 кг.

 Компанія Xiaomi тішить не тільки фанатів нових гаджетів, але й турбується про найменших членів Мі-спільноти. Сьогодні ми звертаємо вашу увагу на рюкзак-переноску, так звану «кенгурушку».

Головна фішка Сяомі-«кенгурушки у тому, що вона розрахована на дітей , вагою від 3,5 кг до 30 кг  та зростом від 60 см до 120 см. Тобто подорожувати у цій переносці дитина зможе від народження і до 5-7 років. Компанія Xiaomi знов поєднала  декілька «пристроїв»: «кенгурушку» для немовлят та хіпсіт для діточок від 3 років. Розміри самої переноски – 26 на 16,5 см, вага 0,62 кг. Кольори традиційні  для дитячого приладдя – рожевий та синій.

товари для дітей Сяомі

Вашому малечі буде комфортно подорожувати, адже виробники забезпечили свою чудо-переноску захистом від натирання при переносці, анатомічним каркасом, надійними застібками, зручним капюшоном, що захистить дитину від сонця, вітру чи сторонніх поглядів.

переноска для немовлят від Xiaomi

Не забуває Xiaomi і про комфорт батьків: «кенгурушка»  має зручний карман для дрібничок, де можна розмістити декілька запасних памперсів,  вологи серветки, навіть телефон та гаманець.

переноска для немовлят від Xiaomi

Конструкція переноски дозволяє носити малечу  як попереду себе, так і за спиною.

І як завжди – оригинальне  МІ пакування: коробочка у вигляді чарівної скрині.

переноска для немовлят від Xiaomi

 

переноска для немовлят від Xiaomi

переноска для немовлят від Xiaomi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.