Компанія QCY прийшла в Україну, як партнер компанії NIS

Вже достатньо відома серед меломанів компанія QCY стала партнером екосистеми MiJia і, таким чином, офіційно продається в Україні офіційним дистриб'ютором NIS в мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Продукція QCY – це якісні Bluetooth гарнітури, навушники та колонки. Гарний звук, видатний дизайн, легкість використання і розумна ціна приваблюють шанувальників якісних портативних акустичних систем.

QCY в Україні

Компанія QCY була заснована у 2009 році в Китаї. У 2011 році компанія відкриває мережу власних магазинів, де продає свобю продукцію. Співпраця з відомими виробниками CSR (Великобританія), Mitsubishi (Японія), Murata (Японія) та ін. підвищує якість пристроїв QCY.

Зріст долі власних розробок при виготовлені пристроїв примушує QCY заснувати власний науково-дослідницький відділ у 2016 році. Дослідження у галузі бездротових протоколів передачі сигналу призвели до появи революційних навушників, серед яких популярні QY7 і започаткували невпинне збільшення продажів.

QCY в Україні

У 2017 році QCY та NIS підписали угоду про партнерство, таким чином продукція китайської компанії офіційно прий1шла до України.

Купити продукцію QCY можна у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.