Компактна сумка для взуття від 90 Points

Компанія 90 Points, що входить до екосистеми Xiaomi, останнім часом демонструє неабияку активність. Вже кілька днів поспіль вони презентують нові і нові товари. Хоча, це і зрозуміло. Компанія 90 Points спеціалізується на одязі, взутті, сумках, рюкзаках і валізах. Все це починає користуватися попиттом на початку нового сезону, який прийде вже завтра. Тому, зустрічаймо новий вироб 90 Points.

Куди подіти взуття у валізі? 90 Points знає відповідь

Якщо ви збираєтесь у подорож і вам треба взяти з собою ще одну пару взуття, то труднощі починаються вже з пакування валізи. Як розмістити взуття серед інших речей, щоб воно не забруднило їх і не розповсюдило на них свій запах? Традиційно завернути у целофановий пакет? Це вихід, але для взуття дуже не корисний. До того ж, у пакеті взуття може "задихнутися" і неприємний запах зробить його непридатним для використання, принаймні, до наступного прання.

90 Points Multifunctional Shoe Bag

Компанія 90 Points, яка знається на взутті і валізах, знайшла рішення. Воно має назву 90 Points Multifunctional Shoe Bag і може вирішити ваші проблеми.

  Сумка для взуття в екосистемі Xiaomi

Сумка Multifunctional Shoe Bag вироблена з парашутного матеріалу, тому вона стійка до впливу різних чинників – природних і побутових. Вона легка, її дуже не просто розірвати, вона легко складається для зберігання у маленький прямокутник з тканини. 

90 Points Multifunctional Shoe Bag

До того ж, тканина не пропускає воду, при цьому вона "дихає" і не дає взуттю спітніти. 

Сумка Multifunctional Shoe Bag легко піддається пранню незчислену кількість разів без втрати властивостей, тому після кожного використання можна швидко і легко зробити її чистою.

90 Points Multifunctional Shoe Bag

Окрім місця у валізі, сумка для взуття може використовуватися як звичайний аксесуар, що гарно виглядає. Її можна носити за ручки і вона не приверне зайвої уваги. 

Це дуже корисний вироб компанії 90 Points, який знайде прихильникі не лише серед Mi-фанів, але й серед загальної більшості активних людей. 

Придбати сумка для взуття  90 Points Multifunctional Shoe Bag незабаром можна буде у офіційному магазині представника 90 Points в Україні

90 Points Multifunctional Shoe Bag

Xiaomi завжди піклується про підвищення якості вашого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.