Фінальні інтерфейси для Android 8.0

Через трохи більше, ніж три тижні після виходу бета-версії Google I/O, представлено третю версію Android O для розробників. Цей реліз мабуть додає стабільності та витонченості після попереднього випуску, а також включає нові функції, наприклад, Notification Dots (Піктограми повідомлень). Розглянемо основні зміни, які включено до даної версії.

API level 26

Хоча все ще невідомо, яку офіційну назву отримає майбутня версія Android, Google підтвердила, що О буде мати рівень API 26. Завершена з DP3, вона включатиме сотні виправлень помилок та оптимізацій. Це завершення означає, що розробники можуть публікувати свої додатки, орієнтовані на Android O, у Play Store на alpha, beta і виробничих каналах.

Android 8.0

Заставка Android Beta Program підтверджує, що О дійсно буде мати назву Android 8.0.

Google Camera отримає незначний редизайн

Оновлена до 4.4.012 у DP3, Google Camera отримає тільки незначний редизайн інтерфейсу. Тепер є виразні кнопки вліво/вправо на затворі для переключення між режимами камера/відео. Раніше користувачі могли натисканням пальця тільки змінювати параметри обраного режиму.

Кнопку для переключення між передньою і задньою камерами також було поліпшено. У той же час, подвійне натискання на попередній перегляд дозволяє швидко збільшити зображення на 50%.

Переставлені Wi-Fi та стільникові значки в рядку стану

У DP2 було змінено порядок значків Wi-Fi та стільникового зв’язку в рядку стану. Виявилося, що ці зміни мали тимчасовий характер, у DP3 все повернули на місце. Wi-Fi знов переміщується вліво, а вже слід за ним іде значок стільникового зв’язку.

Анімація батареї

В DP3 додано дуже якісну анімацію, яку можна побачити при відвідуванні сторінки батареї у налаштуваннях. Після її відкриття батарея буде заповнюватись від 0% до поточного рівня.

Тематичні сповіщення на обкладинках додатків

Android O надає можливість додаткам налаштувати зовнішній вигляд своїх сповіщень. В DP3 такі додатки, як Play Music, Spotify та YouTube, використовують це.

Краплевидна форма значків

На додаток до форми квадрату та округленого квадрату, значки додатків можуть набути краплевидної форми, як у Google Allo.

Ярлик налаштування сповіщень у Pixel Launcher

Pixel Launcher тепер має швидкий ярлик для налаштування повідомлень. Торкнувшись його, користувач зможе керувати сповіщеннями у Налаштуваннях шляхом їх включення/виключення.

Медіа-повідомлення на дисплеї з опціями повторення

Опцію наполегливих повідомлень медіа про можливість відстрочки, як таку, що не має сенсу, було виключено з DP3. Та вони знов з’являються, як тільки відтворення призупинено.

Оновлено додаток Clock

У версії 5.1 оновлено значок додатку Clock, фон при відкритті додатку став більш чорним на відміну від темно синього/фіолетового у версії 5.0.1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.