Інтелектуальний глюкометр iHealth. Коли діабет не зможе зіпсувати вам життя

На жаль, сьогодні діабет – це хвороба, яка зустрічається не тількі у літних людей, вона дуже “помолодшала” і діагностується все частіше. Але на краудфандинговій платформі Xiaomi з'явився розумний прилад, який полегшить життя усім, кому загрожує ця хвороба.

Суть хвороби полягає у пригніченні функції підшлункової залози, яка не в змозі виробляти інсулін для розщеплення цукру, або клітини тіла припиняють реагувати на інсулін. Це може статися з будь-ким. Надмірний рівень цукру (глюкози) у крові, а також його падіння нижче норми веде до великих проблем та може закінчитися комою. І загроза ця – не ілюзорна.

Підступність хвороби в тому, що її симптоми важко помітити, тому в сучасному світі стає хорошим тоном контролювати рівень глюкози в крові з допомогою спеціальних гаджетів, але ще ніколи вони не були такі розумні як пристрій iHealth від Хiaomi.

глюкометр iHealth

Деякі види діабету пов'язані з підвищеною масою тіла. Якщо ви обожнюєте жирну, висококалорійну їжу, а ще не можете відмовитися собі у смаколиках – ви перебуваєте в зоні ризику по діабету. Малорухлива офісна робота та стреси також ведуть до проблем з підшлунковою.

Інтелектуальний глюкометр iHealth – це новий пристрій, який працює в парі з мобільним телефоном. Глюкометр з'єднується з ним через роз'єм для навушників. Для вимірювання рівня цукру потрібні також тест-смужки та ланцети для проколювання шкіри, що йдуть у комплекті до глюкометра.

глюкометр iHealth

Він вимірює рівень глюкози в крові, а програма у смартфоні здійснює моніторинг результатів та зберігання записів. Нема потреби в Bluetooth, Wi-Fi та інших складних налаштуваннях, все максимально просто навіть для людини похилого віку.

Тест проводиться швидко, всього за 5 секунд прилад ідентифікує зразки крові, а екран телефону чітко показує значення глюкози в крові. Дані передаються в хмарне сховище, програма автоматично створює графік зміни показників. Існує функція відправлення SMS-повідомлень найближчим родичам у разі виявлення критичного рівня цукру в крові, щоб вони могли вжити заходів.

Висока точність глюкометра iHealth підтверджена трьома сертифікатами – CFDA (Китай), FDA (США), CE (Європейський союз), він пройшов апробацію в кращих лікарнях і підтвердив відповідність найсуворішим міжнародним стандартам ISO 15197 : 2013.

iHealth

Компактний корпус глюкометра трохи більший за доларову монету, він легко розміщується у кишені або сумочці. Продукт поставляється з двома батарейками CR1620.

У комплекс постачання входить:

Інтелектуальний глюкометр iHealth з 25 комплектами витратних матеріалів (тест-смужки, ланцети і спиртові подушечки)

Користувач може також у будь-який час придбати витратні матеріали у комплекті – тест-смужки та ланцети 50 шт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.