Ідеї використання Mi Band 2 в якості прикраси

Ось чим не можна дорікнути китайським майстрам, так це відсутністю фантазії і підприємницької наснаги. Компанія Huami вже намагалася зробити з фітнес-трекера ювелірну прикрасу, і дала йому назву Amazfit (купити в Україні офіційно можна тут), а народні майстри вирішили продовжити їх стправу і зробити прикрасою інші трекери цього виробника.  

Ви звикли до вашого Mi Band 2? Змініть дизайн!

Фітнес браслет Mi Fit 2 давно став звичним аксесуаром для мільйонів людей, але знову і знову знаходяться різні способи його використання. Ось, наприклад, один з фанатів Xiaomi знайшов на теренах онлайн мегамаркету декілька ідей для використання Mi Band 2 у якості ювелірної прикраси.

Mi Band 2 в Києві

Такі оправи можна створювати з дорогоцінних металів і кристалів – від Сваровські до справжніх діамантів. Така прикраса буде показувати час і навіть рахувати кроки. Для відстежування частоти пульсу, її все ж треба притиснути до тіла. 

фан-клуб Xiaomi в Україні

Не тільки для жінок, а й для Mi-фанів сильної статі

Є варіанти використання розумної прикраси не тільки для жінок, а й для чоловіків. Стримані кольори і відсутність відволікаючих елементів. Наприклад, ось це нагадує солдатський жетон. Залишилось вигравіювати на ньому своє ім'я, і Mi Fit 2 буде виконувати фукнцію ідентифікатора особистості.

Mi Fit 2 купити в Україні

Можна використовувати фітнес-браслет  і як браслет у повному розумінні цього слова, але з авторським паском. Така модель буде дуже личити прихильникам емо-стилю. 

фанати Xiaomi в Україні

Фани Xiaomi і екосистеми ніколи не припиняютть пошуків зробити своє спілкування з розумними пристроями ще більш яскравим і цікавим. 

Пропонуйте і свої варіанти, тим більше, в екосистемі є багато невеликих пристроїв, на які можна подивитися з іншого боку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.