Гребінець Xiaomi Yueli Comb з ніжним дотиком та ефектом іонізації

Xiaomi випустила електронний гребінець, що напевно сподобається як жінкам, так і чоловікам. Правда, тільки тим із них, які не розгубили останнє волосся під час життєвих негараздів. Бо чоловіки – то створіння надчутливі, і коли їм доводиться несолодко, волосся страждає чи не в першу чергу. Але якщо у вас хоч щось там ще майорить на потилиці, як наприклад, у нинішнього американського батька нації, гребінець з функцією іонізації – це саме те, що вам треба! Він дозволить з легкістю розчесати і заплести волосся будь-якого типу. Виробляючи негативно заряджені іони, Xiaomi Yueli Comb не тільки знімає електризацію волосся, але і сприяє його загальному оздоровленню. А ще його використання допоможе зберегти у волоссі корисну вологу та захистити від пересушування.

Кнопку живлення зручно розташовано на боковій поверхні гребінця. У разі, якщо прилад більше ніж 4 хвилини не використовується, живлення автоматично відключається, забезпечуючи режим енергозбереження та захисту від перегріву. Xiaomi Yueli Comb можна використовувати в якості масажера для шкіри голови (і мабуть не тільки, тут все обмежується лише вашою фантазією). Якщо даним приладом розчісуватись регулярно на протязі довгого часу, виробники обіцяють зміцнення волосяних цибулин, зменшення кількості посічених кінчиків, а також нормалізацію кислотно-лужного балансу шкіри голови.

Гребінець вже у продажу в Китаї за ціною приблизно 18 $. Але особисто мені хотілося б перед замовленням чудо-пристрою більш детально дізнатися про механізм утворення у ньому негативних іонів, та, чи не підпадає цей витвір Xiaomi під дію Закону України “Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання”? Хоча навряд чи китайці у його конструкції використали лазер або (не дай боже) якийсь радіоактивний матеріал. Швидше за все, процес утворення іонів у згаданому пристрої має електричну або електрохімічну природу, а користувачі гребінця не ризикуватимуть втратою останнього волосся під дією іонізуючого випромінювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.