Графічний планшет Wicue - найкращій подарунок на весняні свята!

Партнер екосистеми розумного дому MiJia, компанія Wicue, виробляє різні види рідкокристалічних поверхонь – від планшетів, до навчальних дошок. Дійсно, це ж так зручно: написати щось на дошці, що буде видно всім учням, а потім зтерти і при цьому не псувати органи дихання пилом крейди, і не засушувати шкіру рук.

А ці страшні крейдяні шкільні ганчірки…

Новітні технології відправляють їх на смітник назавжди. Тому що тепер є електронні дошки і графічні планшети Wicue. 

планшет Wicue Writing tablet

До речі, саме графічний 10-дюймовий планшет Wicue Writing tablet ми пропонуємо вам в якості подарунка на весняні свята. Він ідеально підійде для творчої дівчинки, яка любить малювати. 

Але й хлопці будуть йому раді, Адже для них є зелений колір корпусу планшета. 

планшет Wicue Writing tablet

Для того, щоб намалювати щось на поверхні пристрою, треба скористатися будь-яким не гострим предметом. Кожний дотик до поверхні залишає на ній елеткронний слід. Він також легко "стирається".

Якщо ви намалювали щось, що потрібно зберегти на поверхні планшету, можна задати спиеціальний блокуючий замок, і малюнок не зможе стерти ніхто, крім вас.

З планшетом Wicue Writing tablet можна зайняти дітей на годину і більше, адже творчість затягує надовго. 

планшет Wicue Writing tablet

Але не тільки дитячі забавки є застосуванням планшету Wicue. Ви можете використати його як картину в рамці. З тією різницею, що картину вам доведеться намалювати самим. 

Також планшет можна застосувати в якості об'яви, вивіски кафе, інформаційної дошки для списку завдань, меню тощо. Крім цього, ви можете залишати на ньому нотатки для членів родини, співробітників, клієнтів. Напишіть послання на планшеті і покладіть його на стіл потрібній людині. Будьте певні – таке нагадування не залишиться непоміченим. 

Можна також за допомогою планшета Wicue Writing tablet високотехнологічно освідчитися у своїх почуттях.

Але головна перевага цього пристрою над іншими, це те, що Wicue Writing tablet можна купити в Україні вже сьогодні у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.