Графеновий нагрівальний пояс Paimeng врятує вашу спину

Темп життя поступово набирає обертів, що призводить до збільшення навантаження на сучасних працівників різних сфер. Особливо це стосується офісних працівників: постійне сидіння за столом призводить до болю в спині і попереку.  І це проблема не тільки тих, хто має великий стаж роботи – від перенапруги все частіше страждають молоді фахівці. Навіть якщо ви поки що не звертаєте уваги на невеликий дискомфорт, знайте, що, можливо, що ваш "молодий" поперек тихо "старіє".

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

 Талія є золотим перетином людського тіла і виконує функцію рухливого з'єднання обох його частин.  Багато людей шукають засоби, які могли б захистити нижню частину спини від проблем. Сьогодні ринок  пропонує для цього різні види захисних поясів, які позбавляють від поперекового дискомфорту, попереджають захворювання хребта в цій зоні, зменшують об'єм талії, або лікують коліна теплом. Незалежно від функцій виробів, які вирішують різні потреби споживачів, треба уважно ставитись до свого вибору та купувати перевірені і ефективні засоби. Найкращим рішенням буде віддати перевагу поясу на основі графену.

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

Такий пояс презентовано на краудфандінговому майданчику Xiaomi партнером екосистеми, компанією Paimeng Group.

Графен – це інновація 21-го століття, «матеріал майбутнього» або «революційний матеріал», який, завдяки своїй високій міцності, гнучкості, теплопровідності і оптичним властивостям, зробив значний прогрес у фізиці, матеріалознавстві, електроніці, комп'ютерній, аерокосмічній та інших областях. Цей надзвичайно тонкий нано-матеріал має дуже високі теплові властивості, завдяки чому графен став відомим як «чорне золото» і «король нових матеріалів». 

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

Нагрівальний пояс з графеном, розроблений Paimeng Group, звільняє інфрачервоні світлові хвилі довжиною 6-14 мкм. Вони є найближчими до тіла людини а тому сприяють значному поліпшенню здоров'я. Збалансоване інфрачервоне тепло за 5 секунд до 10 секунд прямого контакту зі шкірою може ефективно полегшити сильний біль в попереку, тягнучі болі в спині та інші симптоми, спричинені малорухливого способом життя.  Пояс на основі графену – це ваш домашній фізіотерапевт!

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

До його переваг слід віднести:

  • високу безпеку мобільного живлення;
  • низьку енергоємність;
  • тривалий термін служби;
  • простоту використання;
  • інтелектуальний контроль температури.

Крім того, в комплекті поставляється невелика батарея, не пов'язана кабелем з акумулятором, завдяки чому пояс зручно використовувати навіть у поїздках.

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

Однією з найбільших переваг Графенового нагрівального поясу Paimeng є витончений дизайн, що дозволяє йому не збільшувати об'єм талії: він може бути зовсім непомітним під одежею! В холодну пору року потурбуйтесь про близьких – подаруйте їм пояс з графеном.

Графеновий нагрівальний пояс Paimeng

Незабаром його можна буде придбати у мережі українських офіційних магазинів розумного дому MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.