Газосигналізатор Xiaomi попередить про небезпеку

В умовах, коли значна частина газових мереж вже багато років потребує капітального ремонту, а система житлово-комунального господарства тільки розпочинає нелегкий шлях реформування, безпека споживачів природного газу потребує особливої уваги. Майже щодня з екранів телевізорів надходять новини, одна страшніша за іншу. Витоки газу призводять до все масштабніших руйнувань виробничих та житлових приміщень, і, що найбільш сумно, – до травмування та навіть загибелі людей.

Газосигналізатор Xiaomi Mijia Honeywell Natural Gas Signaling як раз і створено з метою недопущення непомітного накопичення газу у випадку його витоку з газорозподільчої мережі та своєчасного попередження власників квартир і будинків про небезпеку. Прилад вловлює навіть незначні зміни в складі повітря і повідомляє про них. Коли рівень загазованості наближається до критичної позначки, газосигналізатор б’є на сполох, подаючи звукові і світлові сигнали. Через спеціальний додаток власних житла своєчасно отримає на смартфон сигнал про критичну ситуацію, що складується, навіть якщо він у даний час знаходиться поза оселею.

Завдяки інтеграції до системи “Розумний будинок”, Mijia Honeywell Natural Gas Signaling зможе не тільки подати сигнал тривоги, але й вжити деяких запобіжних заходів, таких як автоматичне відкривання вентиляційної решітки, включення витяжки тощо. Газосигналізатор працює як в автоматичному режимі, коли його налаштовано в першу чергу на попередження про небезпеку, так і в механічному, дозволяючи вручну перевірити стан повітря, натиснувши відповідну кнопку. Завдяки чутливому аналізатору вмісту кисню у повітрі, Natural Gas Signaling відразу зреагує на надлишок природного газу, метану та інших забруднювачів.

Прилад виготовлено з якісних матеріалів, що забезпечує його безпроблемну роботу, за заявою виробників, на протязі мінімум десятиріччя. Сенсор загазованості виготовлено Xiaomi разом з компанією Honeywell, яка є визнаним виробником систем охорони та пожежної безпеки. Для встановлення Mijia Honeywell Natural Gas Signaling пропонуються два основних способи встановлення – настінний і стельовий. Також допускаються й інші варіанти, за умови, що відстань до можливих джерел витоку газу не перевищуватиме 4 метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.