Гаманець, гаманець... який гаманець?

На що тільки не спонукала краудфандингова платформа Xiaomi Mijia скинутись своїх добровільних донорів, а ось на гаманці, здається, ще кошти всім світом не збирали. І так, щоб відразу видати “на гора” вироби трьох розмірів, та ще й у чоловічому і жіночому варіантах виконання… Навіть Mi-смартфони зможуть розміститися усередині. Щоправда, тільки у найбільшому за розміром варіанті, виконаному у формі такого собі майже вінтажного “клатча”. Ось чого не вистачає прихильникам смарт-девайсів Xiaomi, так це анонсу щодо можливостей взаємодії новинки з системою “розумний будинок”. Урі, де там у нього кнопка?

На світлинах якість виготовлення гаманців видається непоганою. Матеріал представлено як м’яку, приємну на дотик, дихаючу та ніжну телячу шкіру. Цікаво, це мова точно йде про гаманець? Може й так, але ж тоді Xiaomi ризикує практично повністю втратити зовсім немалий індійський ринок. Там вироби з корів великим попитом явно не будуть користуватись. Однак, не питання продавати там Mi-гаманці під виглядом “шкірзаму”. Ось тут китайцям точно повірять. Усі ж знають, де Китай, і де натуральна теляча шкіра.

А фанам екосистеми від Xiaomi залишається вірити та обирати собі серед представлених розмірів той, що до душі стане – 10, 28 та аж 40! Доларів звичайно, а ви що подумали? Щоправда, то ціна у Китаї. Поки до нас бажані гаманці доїдуть-допливуть, звісно не здешевшають. Могли б виробники, як прийнято, хоч трохи грошенят “на розплід” усередину засунути. Хоча б не в усі, а вибірково, в якості такого собі бонусу. Та китайці мабуть наших традицій не знають, а який був би маркетинговий хід!

Ну а поки чекаємо перших поставок еко-гаманців, громадяни, зберігайте гроші у… та хоч де-небудь, аби вони у вас не переводились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.