Go Pro перестане бути конкурентом Yi?

Якщо казати чесно, американський виробник екшн-камер Go Pro вже давно не конкурент китайській компанії Yi. Орієнтація на гіків, високі ціни на вельми посередню продукцію, величезні трати на рекламу, недбалий менеджмент та конструктивні негаразди – все це повинно було давно привести Go Pro до передбачуваного фіналу. 

Кілька років тому долю американської компанії повторив китайський виробник AEE, який намагався бути сильним суперником для Go Pro, але повторив всі помилки маркетологів найвідомішого виробника екшн-камер. 

Інший шлях обрала компанія Yi. Отримавши інвестицію від Xiaomi, інженери і маркетологи компанії вирішили зробити наголос на доступності і якості. 

Перші камери Yi дійсно були настільки легкими, маленькими та дешевими, що виглядали іграшками. Але знімали дуже гарне відео і вмить завоювали ринок.

Тепер в асортименті Yi є повний набір камер, аксесуарів, дрони, приладдя і все, що потрібно для якісної зйомки. Камери давно вже зробили стандартом роздільну здатність 4К на відео, стабілізацію, потокове передавання відео на смартфон, або інший пристрій. 

Саме Yi обрав Google для своїх проектів, відмовивши Go Pro. Офіс Yi Tecnologies знаходиться в Каліфорній, поряд зі своїми головними конкурентами у минулому.

Це не могло не призвести до того, що капіталізація Go Pro впала до 790 млн. доларів з 10 млрд у минулому. Засновник і директор компанії Нік Вудман казав про бажання продати Go Pro.

І можливо, незабаром знайдеться покупець. Ним може стати Xiaomi. Такі чутки з'явилися минулого тижня, і мають під собою логічне підгрунтя. Xiaomi потребує патентів, щоб легалізувати продаж своїх товарів у Європі та Америці. І це прекрасна нагода їх отримати. 

Тому залишається тільки почекати і подивитися як одна фінансова акула з'їсть іншу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.