Фото огляд Bluetooth гарнiтури Mi Bluetooth

Гарнітура Mi Bluetooth зроблена у вигляді циліндра, зі спеціальною внутріканальной вставкою для вуха. Існує всього два кольори – білий і чорний відповідно. На верхній грані «циліндру» знаходиться кнопка включення (прийом/виклик), а у нижній – смужка зі світлодіодним індикатором стану Мі Bluetooth-гарнітури.

Mi Bluetooth гарнітура зроблена з найнадійніших електронних компонентів від провідних виробників, таких як: Sony, Jabra (Bluetooth), Samsung, HTC (мікрофон), Murata (індуктивність), Toshiba (акумулятор). Бренд Xiaomi підкреслює, що гарнітура отримала номінацію iF Design, як і популярний браслет Mi Band.

Премія iF Design – це престижна номінація в області промислового дизайну. Крім Xiaomi, щорічно титул отримують такі бренди, як Mercedes-Benz, Sony, BMW та інші. Гарнітура Mi Bluetooth зроблена з гіпоалергенних матеріалів. Корпус покриває спеціальний медичний силікон, цей продукт нешкідливий для людського дихання, а також не викликає проблем зі шкірою та з вушною раковиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.