Фітнес-браслет Amazfit Health Band

Xiaomi останнім часом непогано закріпилася на ринку smart-трекерів, особливо з її дуже дешевими Mi Band, доручивши свого часу їх виробництво Huami. Наразі Huami не без успіху просуває лінійку наручних пристроїв Amazfit, до якої належить і Health Band. Що ж нового, та чим планує здивувати цей досить недешевий пристрій?

Після недавньої презентації спортивного годинника Amazfit Pace вартістю 160$ вихід більш дешевого трекера (120$), що натякає на повернення до дизайну Mi Band, але зовсім не до його демократичної вартості, залишає багато питань. Які революційні оновлення змусять користувачів викласти суму, не набагато меншу за Amazfit Pace, що позиціонувались мало не як “вбивця Apple Watch”? Головною фішкою, швидше за все, повинен стати процесор ECG (Electrocardiography), який зчитує серцевий ритм завдяки аналізу електричного сигналу, та виводить на дисплей відповідні показники.

В основному корпус виконано з алюмінію. Контакт зі шкірою здійснюється через срібний сенсор. Загалом непогано, та до преміум виконання дещо не дотягує.

Ремінець браслету вироблено з високотемпературного поліуретану, що також використовується у пристроїв спортивної групи Apple Watch. OLED-дисплей доволі простий, одноколірний, більшість часу перебуває у відключеному стані. Активується доторканням до срібної зони, або вивертанням зап’ястка, що не зовсім зручно. Також мабуть слід віднести до пасиву даної моделі слабку видимість зображення при яскравому сонячному світлі. А от час автономної роботи, що складає приблизно тиждень, можна вважати доволі прийнятним показником.

Інформація, отримувана завдяки ECG, є доволі повною. У порівнянні зі звичайним датчиком скорочень ECG дозволяє також вимірювати варіабельність серцевого ритму (HRV) та неонатальний білірубін (NBILI). Однак, не слід надто довіряти числовим показникам, бо для отримання якісної кардіограми, як звісно, використовуються датчики, розташовані на більших відстанях один від одного, та й контакт з сенсором повинен бути дуже щільним. Але виробники і не намагаються замінити фітнес-трекінгом ретельне медичне обстеження. У кожного приладу є свої специфічні завдання та призначення. До якості ж оперативного відтворення загального стану серцево-судинної системи у режимі підвищених фізичних навантажень претензій жодних.

Інформативний додаток smartwatch мабуть потребує одного, але важливого покращення – хоча б англомовної прошивки. Він відстежує всі ваші звичайні функції: кількість пройдених кроків, серцевий ритм тощо, і поставляється з виділеним сектором з режимами вправ. Завдяки йому ви також можете отримувати повідомлення, однак їх інтеграція на даний час дуже обмежена і взагалі ці повідомлення малоінформативні. Тож вам вирішувати, чи варто доплачувати досить немаленьку суму за розглянуті нововведення, або ж можна ще досить довго економити, використовуючи перевірений часом та недорогий Mi Band.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.