Дизайнерські футболки Cottonsmith від видатних дизайнерів світу

На краудфандінгу екосистеми MiJia – літні красиві футболки. Як би нічого особливого в цих, як завжди, якісних футболках зі стовідсоткової бавовни немає: та ж відмінно зшита дихаюча, але водо-пило-відштовхуюча тканина, якою славляться виробники екосистеми, зокрема, Cottonsmith, які стали творцями цієї колекції.
Але ось родзинка – на кожній серії футболок нанесені принти, які розробили провідні світові дизайнери.
Одягаючи таку футболку, можна відчувати себе причетним до передової художньої думки і хизуватися цим перед друзями.
Автор першого принта – Хуан Сян, дизайнер Xiaomi. Вона отримав ступінь Магістра мистецтв в Школі вищого мистецтва і дизайну в Реймсі, Франція.
Після повернення в Китай вона працювала над дизайном CMF + Sony Ericsson і Sony протягом багатьох років, беручи участь в розробці таких робіт мобільних телефонів, як Ding 707, Sing 21, Xperia C і т. Д
Вона отримував за свої роботи чимало дизайнерських нагород, в тому числі Red Dot Award.
На її принте зображені пристрої екосистеми MiJia, складені в орнамент. У ньому можна побачити самокат, роутер, робот-пилосос, рисоварку, очищувач повітря, термометр, подовжувач Wi-Fi, Ninebot і саунд-бар Mi TV.


Другий принт розроблений відомим дизайнером Keflione, який займається дизайном для Chivas, Coca-Cola, C & A, Dior, H & M, Puma, Nike, Urban Outfitters, Lane, Diesel, Crawford і ін.
На його принте зображений кіт у властивій художнику манері. Це, напевно, найвидатніший принт з усієї колекції.


Третій принт зображує 3D – конструкцію, яка спочатку вводить глядача в замішання і змушує розглядати себе знову і знову.
Автор його – Лі Сяо, народився в Великобританії і працював з Louis Vuitton, Burberry, Givenchy, Alexander McQuee, Spoon і ін.


Четвертий принт – робота дизайнера Лі Цзе. Вона працювала у Келвіна Кляйна і Марка Джейкобса, створює одяг для зірок.
Її робота виглядає в стилі плаката з написом, що означає «Я не побачу тебе, поки не зіткнемося з тобою».


Всі футболки скоро з'являться у продажу і надійдуть у виставкові зали Home & Service в Україні, де можна буде ознайомитися з їх якістю і прийняти рішення про придбання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.