Дитячий візочок від RunMi виходить під новим брендом

Компанія RunMi, відома своїми валізами, спортивним взуттям, виробами зі шкіри, а також тим, що вона є складовою частиною великої корпорації Korrun. Тепер стало відомо про те, що кмопанія створила ще один суббренд під назвою «ShuoMi», який буде спеціалізуватися на товарах для дітей. 

Логотипом нового бренда став єдиноріг, а першоим продуктом – дитячий візочок. 

дитячий візочок «ShuoMi»

Познайомимся з ним ближче. 

Візочок «ShuoMi» є модифікацією класичної "трості" і як всі такі моделі, він може складатися для зручного транспортування.

Верхній захисний піддашок має три положення і захищає малюка від сонця та дощу, адже він зроблений з водонепроникної тканини.

Конструкція колес дозволяє зменшити вібрацію від їзди, також кожне з коліс має механічні гальма, передні колеса легко обертаються навколо вісі.

Дитячий візочок «ShuoMi» легко складається і стає дуже компактним. Це дуже зручно при транспортуванні його у автомобілі, або  у громадському транспорті. Можна переносити його у складеному вигляді і руками, адже важить візочок лише 5,5 кг. 

Візочок витримує вагу дитини до 13 кг і має висоту сидіння 36 см.

Дитячі візочки «ShuoMi» будуть продаватися у магазинах екосистеми MiJia, в тому числі, і в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.