Дитячий велосипед MiJIa 700kids на краудфандінгу

На краудфандінговій платформі екосистеми розумного дому MiJia з'явився дитячий велосипед відомого бренду 700kids. Цей бренд – визнаний у Китаї виробник дитячих велосипедів, тому новий товар заслуговує на довіру.

Велосипед 700kids TF-1

Велосипед 700kids TF-1 має декілька призначень. Він може бути біговелом, для цього з переднього колеса треба зняти педалі. Для дітей більшого віку його можна перетворити на триколісний безпечний велосипед. Для цього треба прикрутити педалі на переднє колесо і розкласти додаткові коліщатка з заднього колеса. 

Для більш дорослих дітей велосипед 700kids TF-1 може бути звичайним двоколісним велосипедом.

Велосипед 700kids TF-1

Велосипед 700kids TF-1

Незважаючі на пластиковий вигляд, велосипед має металічну раму, тому він дуже міцний. Сідло можна підняти на 3 см., а руль повернути на 30 градусів. Це дозхволяє використовувати велосипед 700kids TF-1 для дітей зростом від 85 до 120 см і вагою до 20 кг. 

Сам велосипед важить 5,3 кг і випускається у трьох кольорах.

Незабаром він прибуде в Україну і посяде своє місце серед велосипедів екосистеми розумного дому, які можна придбати в мере5жі магазинів Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.