Дитячий повар Kola Mamа. Надійний рятівник часу татуся та енергії матусі

Нещодавно краудфандінгова платформа MiJia представила новий продукт, який може значно полегшити життя молодим батькам – апарат з приготування дитячого харчування Kola Mama. Поки мова йде про зразок товару, який отримав для тестів один з батьків. Ось що він розповів за підсумками майже тижневого користування пристроєм.

Kola Mama

"Отримавши коробку, я відчув, що вона досить важка. Перший погляд на розпакований пристрій – простий та красивий дизайн корпусу білого кольору, без додаткових кнопок. Не дуже схожий на товари для дітей, які зазвичай відрізняються дуже яскравими квітами та картинками. Тут все стримано, виглядає як звичайна побутова техніка, яку легко можна поставити поруч з мікрохвильовою піччю та кавоваркою. Корпус не дуже широкий, він легко вміщується на кухні та у будь-яке місце навіть в кімнаті. Для мене важливо, що прилад має всі гігієнічні сертифікати, відповідає стандартам ЄС відносно харчових продуктів. Приємно вразило, що окремо відзначено, що пластик у пристрої повністю безпечний при нагріванні та не виділяє BPA (бісфенол A, який веде до ендокринних розладів дитини).

Kola Mama

Внутрішній резервуар для води зроблено з медичної нержавіючої сталі 316, яка більш міцна та антикорозійна, ніж звичайна нержавіюча сталь 304. Також використовуються силіконові трубки, які без шкоди можна нагріти до 200 градусів.

Харчування дитини – це завжди поспіх, необхідно розібратися з мисочками, ложками, каструлями, сумішшю для харчування, молоком, а при цьому весь час ваш малюк розривається від плачу. Плюс їжа не повинна бути занадто гарячою або дуже холодною. Дуже багато напруження, а малюк кожного разу потребує ретельно приготовану порцію їжі!

Kola Mama

Машина Kola Mamа може приготувати молоко, молочну суміш, підігріти воду для дитини і його матері самостійно, без вашої участі, у відведений час.

Відмінною особливістю апарату є те, що він стерилізує молоко – доводить його до кипіння, а потім охолоджує до нормальної температури, це відрізняє Кола Мама від інших машин, які я зустрічав. Стерилізація дуже важлива для профілактики розмноження бактерій та допомагає зберегти здоров'я дитини. Температура дитячої їжі контролюється та підтримується автоматично.

До речі, заправляти машину сухою сумішшю чи сухим молоком можна не кожен день, а раз в 3-5 днів, вона знаходитися в герметичному контейнері та навіть менше видихається, ніж у коробці виробника. Дуже круто, що розробники прорахували, що можуть бути використані пляшечки різної висоти, та зробили так, щоб при приготуванні не виникали повітряні бульбашки, від яких дитина може відригати. Є також функція зупинки наливання, якщо пляшечки немає.

Нічні датчики світять не дуже сильно, оберігаючи очі, а звукове сповіщення досить тихе, таке, що моя дружина не прокидається, коли нічну їжу для дитини готую я з Kola Mama.

Я дуже вдячний, що у мене з'явилася машина для приготування їжі малюкам Kola Mama і якраз в той час, коли вона так необхідна. Вона дозволяє нагодувати дитину смачно та вчасно, економить багато енергії мами, на яку лягають основні зобов'язання по догляду. Також Kola Mama відмінно допомагає татові, бабусі та дідусю готувати дитячі страви, навіть якщо раніше у них не було такого досвіду.

Товраи для кухні екосистеми MiJia можна офіційно придбати в мережі магазинів Розумного дому в Україні. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.