Дитячий багатоцільовий комп'ютер отримав фінансування на краудфандінгу

На краудфандінговій платформі MiJia з'явився пристрій, що може стати найкращим другом дитині, забезпечити її безпеку і розваги у час, коли дорослі зайняті справами.

Пристрій, який виробляє шанхайська компанія The Zhen ten Information Technology, має безліч корисиних функцій. 

З самого ранку він розбудить дитину і розкаже їй, що треба робити в першу чергу – одягатися, чистити зуби, йти їсти. Оскільки пристрій розуміє голосові команди і має штучний інтелект, він може вирішувати, чи час дитині дивитись мультики, чи грати в ігри, і може відмовити, якщо житина попросить в нього зробити незаплановану дію.

Дитячий комп'ютер має голосовий і відеозв'язок на декілька номерів та тривожну кнопку. До того ж, для немовлят він може грати роль відеоняні.

Для більш дорослих дітей в нього є багато розваг: розвиваючі ігри, дитячі відеоканали, великий контент музики, мультфільмів та аудіокнижок. Він сміє показувати і розповідати казки, чи корисні історії.

Також дитячий комп'ютер компанії Zhen ten Information Technology має необхідну для азіатів функцію караоке.І співати можна не тільки самому, а й з батьками, тому що до комп'ютера приєднується два мікрофони. 

Наприкінці дня комп'ютер нагадає що час перевдягатися у піжаму і лягати у ліжко, розкаже казку і приспить тихою музикою.

Всередині прис трою знаходиться 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц, 1 ГБ оператвиної пам'яті, 8 ГБ вбудованої, також можливо підключення додаткової SD-карти. Багаті мультимейдінйі можливості комп'ютера забезпечуються по Wi-Fi. Він також взаємодіє зі смартфоном і є частиною екосистеми розумного дому. 

Працює дитячий комп'ютер під керуванням ОС Android 6.

Пристрій вже отримав потрібне фінансування і буде доступний у продажу вже у 20-х числах травня. Поки що всі можливості штучного інтелекту доступпні китайською мовою. Але питання перекладу та контенту можна вирішити іншомовною прошивкою, коли вона з'явиться. 

Вже зараз в Україні можна купити розумні та розвиваючі товари для дітей з екосистеми розумного дому MiJia у мережі магазинів Mi Home&Service

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.