Дитяча машинка для стрижки Xiaomi Yueli Children Hairdresser

Xiaomi стільки випустила екологічних та якісних виробів для малюків, що цю групу товарів вже можна виділяти в окрему систему "Розумний дитячий будинок". Ось і нова машинка для стрижки вироблена з урахуванням потреб маленьких хлопчиків та дівчаток. Виробництво новинки налагоджено на краудфандінговому майданчику компанії. Yueli Children Hairdresser доступна у двох кольорах – помаранчевому і блакитному.

Багато зусиль розробники приклали для максимального зменшення рівня шуму. В результаті малюки вже не будуть лякатися стрекотіння перукарського приладдя і не заважатимуть своїм стилістам створювати чергові перукарські шедеври.

У комплект Yueli Children Hairdresser увійшли три насадки різних розмірів для створення оригінальних стрижок для юних модників. Придбати дитячу машинку для стрижки Xiaomi Yueli Children Hairdresser можна буде невдовзі в Офіційному магазині розумного будинку MiJia в Україні – слідкуйте за оновленнями в інтернет-магазині, щоб стати одним з перших щасливих володарів цього практичного і зручного приладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.