Дитяча іграшка - паротяг Thomas на краудфандінгу Xiaomi

Навіщо Xiaomi підтримує іграшки?

При великій кількості населення, для китайців діти – це особливе, як і для багатьох людей на планеті. І дятм – майбутнім володарям Землі, китайці віддають все найкраще. Тому дитячі товари в екосистемі Xiaomi мають неабияке значення. 

Xiaomi Thomas Transport Small Train

Xiaomi Thomas Transport Small Train

Це ми побачили сьогодні, коли на краудфандінговій платформі Xiaomi презентували черговий товар – іграшку для маленьких дітей у віці від одного року. Це пластикова модель паротяга з вагончиками. Вона багатофункціональна. Нею можна бавитися у піску, для цього додаються три совочки. До того ж, паротяг можна возити за собою по дорозі (це для тих, хто вже вміє ходити). А також ним можна бавитися у ванні. Модель локомотива може легко перетворитися у пароплав, а ще у нього є колесо, на яке можна лити воду і дивитися, як вона витікає назад (як кажуть, на це можна дивтися вічно, аж до повноліття).

Xiaomi Thomas Transport Small Train

Характеристики іграшки від Xiaomi

Іграшка вироблена з безпечного ABS+PP+TPE пластика, який також є гіпоалергенним матеріалом, тобто, гратися паротягом Thomas можуть всі діти. Модель не розкладається на запчастини, тому небезпека, що дитина проковтне маленьку частку іграшки відсутня. Коштувати Xiaomi Thomas Transport Small Train після проходження збору грошей для виробництва може близько 800 грн., що дещо забагато, як для звичайної пластикової іграшки. Але ж за безпеку треба платити. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.