Дитяча антибактеріальна футболка з нано-матеріалами: забруднитися не страшно!

Одяг для дітей – вічна проблема. То вони швидко ростуть, то постійно забруднюються, то підхоплять на вулиці якусь інфекцію.
Людина, яка винайшла б дитячий одяг, яка захищає від бактерій, що легко очищається від будь-якого забруднення і при цьому добре виглядає, отримав би Нобелівську премію.
І ось ми бачимо, що Шанхайська технологічна компанія знаходиться на шляху до високої нагороди.
Вони створили футболку, яку відібрала для своєї краудфандінговой платформи компанія Xiaomi.


Чим же така гарна ця футболка?


По-перше, вона створена з натуральної бавовни. Тканина пропускає повітря в обох напрямках, при цьому через свою щільності, затримує пил, а також пилок рослин і інші дрібні частинки.


По-друге, особливості в'язки створюють таку щільну нано-мережу, що футболка не пропускає воду, тому багато рідких забруднювачів для неї не страшні.


По-третє, тканина має властивість незмочуваності. Це дозволяє легко очищувати її поверхню від фарб на водній основі, харчових барвників, наприклад, соєвого соусу, а також крові. Рідина не вбирається вглиб тканини і фарбувальний ефект спостерігається лише на поверхні.


І все це без всякого просочення, а лише завдяки технології в'язки з тонкої пряжі.
Тканина абсолютно безпечна для дітей, навіть для немовлят. Відсутність формальдегіду, канцерогенних речовин, ароматичних і хімічних барвників зафіксовано протоколами національної лабораторії сертифікації Китаю і стандартом M-Diet CC135 США.


Одне не вдалося майстрам з Шанхайської компанії – футболки не ростуть разом з дітьми. Але це не біда – в асортименті багато різних розмірів, аж до дорослих.
Після початку виробництва, футболки приїдуть і в Україні, де їх можна буде придбати в мережі магазинів екосистеми розумного будинку Mi Home & Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.