Два пауербанки ZMi. Великий та маленький

Партнер Хiaomi компанія ZMi показала два нових мобільних накопичувача (повербанка/ Power Bank) ємністю 10000 mAh та 3000 mAh в різних кольорах, що відповідають потребам молоді.

ZMi добре відома шанувальникам техніки своїми акумуляторними батареями, та нові представники лінії не розчарують фан-спільноту.

Невелика товщина та легкість повербанка – ось перше, що впадає на око при знайомстві з новими мобільними джерелами живлення ZMi. Використання нового класу полімеру при збереженні ємності акумулятора дозволили знизити вагу пристрою на 10%. Зараз повербанк ZMi важить лише 177 грам.

Іншою відмінністю нових пристроїв є їхня зовнішня привабливість, завдяки використанню пластику з текстурою, який дозволяє пристроям не ковзати по поверхнях. Крім того використаний тип пластику є вогнетривким.

З технічних особливостей великого повербанку треба відзначити унікальний режим миттєвого перемикання зарядного струму та систему світлових підказок для візуального визначення швидкості заряду.

При цьому батарея самостійно розпізнає тип пристрою, що заряджається, та видає оптимальний для цього струм  та має режим швидкого заряду.

Крім того, ZMi має роз'єми MicroUSB і USB-С, щоб полегшити користувачу використання різних інтерфейсів.

Зараз продаються білі, чорні та блакитні версії ZMi Mobile 10000 mAh,

Накопичувач меншої ємності ZMi MINI 3000 mAh – це унікальний циліндричний дизайн і компактний корпус, який більше нагадує іграшку та точно підійде для дітей.

Він містить достатню кількість енергії для задоволення повсякденних потреб в енергії для іграшок, невеликих пристроїв або для аварійної підзарядки, до того ж сам накопичувач має лише 10 см заввишки.

Цей повербанк відмінно забезпечує зарядку гарнітур Bluetooth, фітнес-браслета чи інших пристроїв, для живлення яких потрібен невеликий зарядний пристрій, але взагалі він підходить для будь-якого інтелектуального пристрою з мікрострумової зарядкою.

ZMi MINI з потужністю 3000 mAh надходить у продаж лише у блакитному кольорі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.