Дрібниці мають значення

Кожна господиня мріє про стильний та функціональний кухонний простір.  А що створює стиль? Звичайно, гармонійно підібрані дрібнички. А якщо господиня – фанатка МІ Екосистеми, то в неї все кухонне обладнання повинно бути МІ – мімішне, тобто виготовлене компанією Xiaomi. Чому? По-перше, це красиво…..

Крім того, дизайнери компанії переймаються зручністю їх розробок у повсякденному використанні.  І не виключення у цьому концепті і кухонне приладдя. Сьогодні асортимент інструментів для кухні Xiaomi поповнився обробною дошкою Natural Raw Rice Husk Chopping Board. Що можна вигадати нового в дизайні і виробництві обробної дошки? Нічого, так. Але можна звернути  увагу на деталі, що спрощують наше життя.

мі екосистема, мі фанати, мі спільнота, фанати  мі, фанати Xiaomi

МІ фанатів порадує, що дошка виготовлена ​​з пресованої рисової лузги, бо саме цій матеріал дає змогу виробу залишатися міцним і стійким як до води, так і до порізів. Закруглені краї і прогумовані ніжки сприяють стійкості і максимальному комфорту в нарізці продуктів. Крім того, обробна дошка витримує температуру від – 30 до 120 градусів! Тобто її можна мити у посудомийній машині і на ній можна заморожувати продукти.

До речі, ми зараз говоримо не про одну дошку, а про комплект, що складається з 2-х дощечок різних розмірів: – 397х277 мм, вага 140 гр., – 297х227 мм, вага 100 гр. І як завжди – приємна ціна за відмінну якість складає 15 $ (близько 390 грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.