Додаткові аксесуари та пристосування для Xiaomi Yi Action Camera. Частина 1

Як відомо, короля робить свита. Тож і екшн-камери, які набули неабиякої популярності останнім часом, вже не можуть обійтись без додаткових аксесуарів та пристосувань. Девайси, основним призначенням яких є використання в екстремальних умовах, звісно потребують захисту від вологи, ударів та впливу інших природних та людських чинників. Завдяки вдалій конструкції та характеристикам, що можуть задовольнити найвибагливіших шукачів екстремальних світлин, для Xiaomi Yi Action Camera, за порівняно невеликий термін, що вона знаходиться у продажу, випущено таку силу-силенну додаткових деталей, пристроїв для дистанційного керування, захисних чохлів тощо, що вони мабуть вимагають окремого огляду, який ми вам наразі і пропонуємо.

Насамперед, розглянемо “рідні” аксесуари, випущені самою Xiaomi та її дочірніми компаніями.

Оригінальні аксесуари Xiaomi Yi

Чохол для підводної зйомки

Це безумовно найзатребуваніший додатковий девайс для екшн-камери. Якщо від удару її ще якось можна вберегти, то занурюватися під воду без гідрозахисту – то вже повна дурня. Мабуть тому і варіацій захисних підводних чохлів для Yi Action Camera випущено стільки, що огляд навіть тільки найпопулярніших моделей має бути темою для окремої статті.

Пристрій для дистанційного використання камери

Або у просторіччі – селфі- палиця. Ну хто ж себе, коханого, зможе краще сфотографувати, а особливо, в екстремальних умовах, ніж сам володар камери? Крім того, що управління зйомкою здійснюється через Bluetooth, а ще кнопками на пульті перемикаються режими фото та відео, за деяких обставин цією “рукояткою” можна і від не дуже великих, але агресивних звірят відбитись. Ми ж бо пригод шукаємо на свою камеру, чи не так? Якби ще туди вмонтувати електрошокера, що і собак зможе відлякати, і якогось неадеквата приборкати, ціни б цій “дубинці” не було. Ну та наступні версії продукту не за горами, а поки що і для селфі згодиться. Тим більше, що з його керуванням навіть дитина легко впорається.

А придбати її можна у магазині екосистеми Xiaomi в Україні.

Водозахищений дистанційний привід для камери Xiaomi Yi Sport

Якщо вже лізти у воду за екстримом, так у повному вбранні. Це звісно стосується і пристроїв для дистанційного керування камерами. Зокрема, для камери Xiaomi Yi Sport, розміщеної в одному із водозахисних футлярів, можна зручно прилаштувати ось такий, теж захищений від води, пристрій дистанційного керування. У басейні та під водоспадом, пірнаючи біля коралових рифів, чи навіть бавлячись у ванні, усюди можете без остраху робити цікаві світлини за допомогою цього надійного обладнання.

Змінний акумулятор та зарядний пристрій

Хоча “пауербанки” від Xiaomi вже давно отримали величезну кількість схвальних відгуків, і під час туристичних походів є дійсно незамінним аксесуаром, та для швидкого перезаряджання екшн-камери вони не дуже підходять. А от мати напоготові запасний акумулятор, який миттєво ставиться до камери замість того, що витратив свій ресурс, – мабуть найдієвіший спосіб не втратити дорогоцінні кадри. Також можна відразу поставити на “підживлення” замінене джерело, якщо звісно зарядний пристрій є куди ввімкнути.

Yi сумка-чохол для екшн-камери

Мати під рукою найпотрібніші допоміжні пристрої для камери, звісно, дуже добре. Але ж порпатися у валізі чи туристичному рюкзаку в пошуках необхідного додатку – то теж втрачений час, нереалізовані фото- та відео-шедеври. І ось тут вам у пригоді стане компактна сумка-чохол, де зручно розташуються і сама екшн-камера, і захисний чохол, і навіть обидва дистанційні пристрої разом з необхідними кріпленнями. Та ще й залишиться чимало місця для інших потрібних додатків.

Кріплення на руку

Зручний та у багатьох випадках просто необхідний аксесуар. Без сумніву стане у пригоді, коли вам необхідно в екстремальній ситуації використовувати обидві руки, а переривати відеозйомку не хочеться. А які цікаві кадри можна було б отримати, зафіксувавши таким пристроєм камеру на руці, скажімо, боксера, який веде бій за чемпіонський титул! Та й під водою неопреновий корпус з головкою кріплення, що може обертатися на всі 360 градусів, може стати у пригоді – навів камеру на власне обличчя, і можна потім реготати з друзями зі своїх емоцій під час зустрічі з акулою. Або друзі вже без вас зможуть помилуватись цим відео. Але то вже, як пощастить.

Кріплення на велосипед

На відміну від продукції сторонніх виробників, оригінальне кріплення може також обертатися на всі боки.

Кріплення на груди

Вироблене з неопрену, забезпечує надійну фіксацію камери та дозволяє також вести зйомку у воді, наприклад, у басейні чи у морських глибинах.

Кріплення на голову

Мабуть одне з найнеобхідніших кріплень, оскільки дозволяє спрямовувати камеру безпосередньо у напрямку погляду власника. А нам вже не терпиться прилаштувати її на тім’ячко приборкувача левів. Ну, на той випадок, коли від буде встромляти свою голову у пащу хижака. Ось тільки треба придумати, як її звідти діставати потім. Кого? Звісно ж камеру, усе інше має згодом саме вийти.

Запасні заглушки

Далеко не всі заглушки робляться з рухливим кріпленням, що не дає їм загубитися, бо це не завжди зручно у використанні. Та придбати ці дрібні, але корисні аксесуари, у разі їх втрати можна без жодних проблем в офіціальній мережі Xiaomi в Україні.

Незабаром на нашому сайті – огляд аксесуарів, які було випущено спеціально для Xiaomi Yi Action Camera сторонніми виробниками, та які теж можна придбати в офіційній мережі компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.