Чи знаєте ви таємниці зубної пасти Doctor B?

Зараз існує багато типів зубної пасти, що можна придбати. Ця кількість засліплює та пантеличить користувача. Тож яка буває зубна паста і як її вибрати, відповідає компанія-учасник екостеми Mijia, Doctor B, який виробляє зубну пасту Doctor B Toothpaste 0 +.

Doctor B Toothpaste 0 +

Що в усіх зубних пастах спільного?

Основним інгредієнтом всіх паст, незалежно від ціни, є абразивний матеріал, решта – це зволожувачі, загусники та піноутворювачі тощо. Тобто в усіх – схожий склад. Різниця в ціні в основному пов'язана з брендом і додатковими характеристиками. Наприклад, відбілювання, кровоспинна дія, гіпоалергенність і так далі.

Doctor B Toothpaste 0 +

Зазначимо, що зубна паста Doctor B Toothpaste 0 + використовує сучасні абразивні матеріали.

Що таке лікувальні зубні пасти

При захворюванні зубів і ясен застосовуйте спеціальну лікувальну пасту, яка містить протизапальні речовини. Протизапальна зубна паста в поєднанні зі звичайним антибактеріальним засобом легко перемагає бактерії в роті. Особливості використання лікувальних зубних паст в тому, що їх не можна вживати постійно, а тільки під час хвороби, інакше вони можуть порушити бактеріальний баланс в організмі, крім того, іноді від тривалого застосування знижується чутливість бактерії до лікувальних компонентів пасти.

Doctor B Toothpaste 0 +

Найкраща паста – напівпрозора

Вивчаючи всю різноманіть різних паст важко зробити вибір на користь якоїсь однієї, але ось думки виробників – найкраща зубна паста повинна бути напівпрозорою, ця зубна паста не містить пігментів і консервантів, в такому випадку можна менше турбуватися, якщо хтось, наприклад, діти, проковтнуть трошки пасти випадково.

Купляйте пасту в невеликих тубах

Якщо зубня паста відкрита протягом місяця, а таке буває якщо ви придбали велике пакування пасти, але чистили зуби лише самі, то вона видихається і втрачає властивості, і може навіть стати розсадником бактерій. Їй рекомендується позбавититись, та придбати нову. Маленька туба зубної пасти також зручна для подорожей і перельотів.

Doctor B Toothpaste 0 +

Даєш свіжий подих

Найбільш важливим з точки зору користувача додатковими функціями зубної пасти є свіжий подих. У порівнянні з відбілюючими та протизапальними властивостями, свіжий подих дозволяє заощадити багато жувальної гумки за додаткову плату.

Doctor B Toothpaste 0 +

Зубна паста Doctor B Toothpaste 0 + використовує унікальну технологію Frescolat® MGA, яка гарантує підтримку свіжого дихання протягом дня.

До речи, крім чищення зубів зубна паста може робити дива чудеса в інших сферах. Наприклад, її можна нанести на сверблячі після укусу комара місця, застосовувати як скраб для шкіри, наприклад, на ліктях, колінах і п'ятах, паста допомагає видалити жирні плями з одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.