Чергова престижна нагорода 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones

У минулому місяці ми вже давали невеликий огляд цих навушників, розроблених одним із партнерів Xiaomi, компанією 1MORE, а також наводили їх основні технічні характеристики. Тож повторюватися не будемо, а із задоволенням приєднаємося до численної армії прихильників продукції даної марки, які вітають одну з кращих моделей 1MORE, Quad Driver In-Ear Headphones, з виходом до фіналу престижного заходу Los Angeles Audio Show (LAAS).

Нагорода, отримана від журі найбільшого північноамериканського фестивалю, де збираються спеціалісти в галузі аудіо-технологій та поціновувачі якісних звуковідтворюючих пристроїв – то не аби яке досягнення. Недарма девіз LAAS “Ми тут, щоб створювати музику”.

Одночасно з експертами сучасних музичних технологій, на шоу збираються й шанувальники ретро-пристроїв та колекціонери вінілових платівок. Для всіх там знаходиться і місце, і нова інформація, і цікаві гаджети.

А нам дозвольте нагадати, що огляд особливо цікавих моделей навушників від Xiaomi та 1MORE ми теж публікували трохи раніше, і побажати творчому тандему радувати нас новими якісними приладами та прикрашати стіни своїх штаб-квартир черговими відзнаками якості та успіху їх розробок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.