Чайний набір i7 PiN - стильний і корисний

Може хтось дуже знається на традиціях споживання чаю, але й він мусить визнати, що китайці в цьому неперевершені. І саме слово чай, до якого ми звикли – китайського походження. Адже у Китаї та Південно-Східній Азії культура чаювання має багато базових принципів. І головні з них – обирання посуду для заварювання чаю і його споживання. 

Чайний набір 17 PIN

І в цьому китайським мастерам треба довіряти. 

Партнер екосистеми розумного дому MiJia – компанія Yipin презентувала набір для чаювання, який складається з чотирьох чашок та чайнику. 

Чайний набір 17 PIN

По-перше, весь набір дуже гарно виглядає. Прозорі чашки з товстими стінками забезпечують повільне охолодження напою, до того ж їх дизайн викликає оптичну ілюзію, завдяки тому, що зовнішня поверхня дуже відрізняється від внутрішньої. Тому наповнена чашка виглядає як кольоровий циліндр, що висить над столом. 

По-друге, чайник вміщує 800 мл чаю. Цього вистачить для всієї родини для сніданку, а для довгих бесід за чаєм, можна швидко заварити ще.

Чайний набір 17 PIN

По-третє: система заварки має багатошарову структуру, основою якох є пластина з неріржавіючої сталі, що виключає шкідливі домішки у чай, навіть при високій температурі. Діапазон робочих температур чайника – від -20 до 130 градусів. 

Чай у заварному контейнері піддається впливу температури зі всіх боків і віддає воді весь аромат і смак, не втрачаючи корисних елементів. Це не швидка заварка з пакетика, у чайнику i7 PiN можна заварити будь-який сорт чаю за всіма правилами. Хоча, можна використати і пакетик, якщо ви поспішаєте. 

Після того, як час заварки сплинув, завдяки силіконовій деталі можна перервати процес заварювання, не відкриваючи чайник і не випускаючи запах. Для цього треба підтягнути контейнер для заварювання вгору і закріпити. Після цього можна розливати чай по чашках.

Чайний набір 17 PIN

Чайник виробляється майстрами вручну, тому кожна деталь в нього має досконалий вигляд, хоча, всі чайники можуть бути не однакові, враховуючі особливості роботи майстра. 

Чайний набір 17 PIN

Чайний набір 17 PIN

З набором для чаювання i7 PiN можна збирати за чаєм всю родину і запрошувати гостей, навіть, знавців чайних церемоній. Всі будуть вдоволені смаком і запахом чаю, що бува заварений у чайнику i7 PiN.

Китайський посуд високої якості завжди можна придбати в Україні в мережі магазинів Розумного дому Mi Home&Service.

Чайний набір 17 PIN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.