Вироби сторонніх компаній спеціально для Xiaomi Yi Action Camera. Частина 2

Додатковий екран та джерело живлення

Зовнішній дисплей для попереднього кадрування камери можна прикріпити до її задньої частини. Використання згаданого пристрою набагато зручніше, ніж смартфона. Однак, одночасно із зовнішнім джерелом живлення дисплей не прикріпиш, а енергію він буде брати з акумулятора камери, тож час її автономної роботи буде скорочено. Батарея кріпиться також ззаду камери та має ємність у два рази більшу, ніж “рідний” акумулятор. До набору також додаються захисні підводні чохли, USB-кабель та кілька додаткових кріплень.

Купол

Захисний чохол купольного типу з додатковим тримачем та дистанційним керуванням – незамінний аксесуар для якісної підводної зйомки.

Гумовий чохол

Він, звісно, не захистить камеру під час пірнання, та навіть від рясного дощу, але якщо ви таки впустите її з рук, або випадково вдарите о щось тверде, з таким захистом можна не хвилюватись щодо можливого пошкодження оптики чи електронного начиння.

Алюмінієві чохли для екшн-камери Xiaomi Yi

Таких чохлів виготовлено дуже багато, на будь-який смак та забаганки. Для прикладу покажемо декілька різнопланових за конструкцією та з дещо різними функціями.

Чохол з класичним адаптером на кшалт GoPro в нижній частині.

Алюмінієвий чохол з додатковим ультрафіолетовим фільтром та захисною кришкою для об’єктива.

Чохол з додатковим фронтальним алюмінієвим захистом, захисним фільтром, та кріпленням із зручним регулюванням положення камери у просторі.

FPV (First Person View) – вид від першої особи

Якщо хочете приєднати свою екшн-камеру до дрона та отримати від польоту найреалістичніші відчуття, для створення відповідної FPV-системи вам знадобиться ось цей невеличкий, але такий необхідний кабель з роз’ємами відповідного формату.

Світлофільтри

Встановлюйте світлофільтри на свою Xiaomi Yi Action камеру: полярізаційний, що додасть небу блакиті, морю – глибини та чар Смарагдового міста, звичайний захисний, фільтр із додатковим захистом від ультрафіолету, або будь-який інший, та реалізуйте ваші найхимерніші фантазії.

Чверть-дюймові адаптери для GoPro

Хочете використовувати усе те розмаїття аксесуарів, які вже розроблено та випробувано для SJcam або GoPro? Крім додаткової стабілізації, зазначений адаптер допоможе використовувати разом з екшн-камерою від Xiaomi усі найкращі напрацювання в галузі екстремальної зйомки.

Підвіска

От чого бракувало до недавнього часу, так це можливості прикріпити камеру до опори, що знаходиться зверху. Та з цією міцною і зручною підвіскою можна проводити зйомку над будь-якою прірвою або річковим виром.

Запасні лінзи

Якщо вже так сталося, що захисний чохол не допоміг, або його було підібрано не досить вдало, виходячи з умов зйомки, і об’єктив пошкоджено, крім запасних лінз навряд чи щось допоможе. Та вони багато місця не займають, і легко розмістяться у тій самій фірмовій сумці від Xiaomi, куди ви вже поклали найнеобхідніші аксесуари для своєї камери.

Кріплення для зйомки у форматі “360 градусів”

Закріпіть у затискачах кріплення декілька Xiaomi Yi Action камер та створіть божевільне відео формату “360 градусів”. Мільйони лайків на YouTube вам гарантовано. А може й червона доріжка Канського фестивалю, хто знає…

Адаптер для зарядки

Звичайно, до кожного аксесуара, та й до самої екшн-камери у комплект адаптера не покладеш. А такий прилад може дуже знадобитися. На приклад, ось цей симпатичний BlitzWolf з технологією швидкісної зарядки – просто майстер “на всі руки”!

Набір кріплень

Базовий набір кріплень зробить можливою зйомку з найскладнішого ракурсу та за необхідності прилаштування екшн-камери до будь-якої опори.

Купуйте додаткові аксесуари для Xiaomi Yi Action камери в офіційній торговельній мережі України та здійснюйте зйомки вашої мрії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.