Бездротовий вимикач Aqara - домашній помічник, який завжди з тобою!

Система розумного дому MiJIa, основу для якої складають пристрої та сенсори Aqara, що взаємодіють по протоколу ZigBee, надає все більше можливостей людям, які цінують свій час і дають можливість роботам виконувати рутинні операції.

Черговий пристрій-помічник – бездротовий перемикач Aqara. Виглядає він як звичайний вимикач, але його можна носити з собою, прикріпляти на стіну, підлогу, меблі поруч з собою і керувати всіма розумними пристроями у домі (при наявності універсального шлюзу).

Що вміє робити цей перемикач? Він виконує команди. 

Ви можете запрограмувати його на виконання багатьох різних команд. Наприклад при натисканні два рази, він увімкне світло, при довгому натисканні – закриє штори, при натисканні три рази – вимкне кондиціонер і так далі. 

Процес програмування відбувається один раз у додатку Mi Home і потім залишається лише керувати пристроями за допомогою цього перемикача Aqara. При необхідності, програму можна змінити у будь-який момент. 

До того ж, перемикач розуміє голосові команди. Наприклад, можна наказати пристрою увімкнути чи вимкнути світло, або навіть розблокувати смартфон і набрати потрібний номер у випадку екстренної ситуації.

Пристрій вироблено з якісного пластика, який витримує високі температури і не горить у полум'ї. 

Бездротовий перемикач Aqara стане надійним помічником у домі. Наразі існує прошивка, що дозволяють пристрою розуміти англійську мову. Ведеться робота по навчанню його російській та українським мовам. 

Пристрої Aqara для розумного дому завжди можна придбати в Україні у мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.