Автономна швабра від Xiaomi скоро надійде у продаж

Маєте квартиру площею 100 квадратних метрів? Нова швабра-полірувальник на одному заряді акумулятора зможе довести вашу підлогу до дзеркального блиску аж 4 рази. Вважаєте, що й одного разу достатньо? Тоді можна трохи підзаробити, запропонувавши відповідні послуги сусідам. Та коли у вас така квартира, то мабуть той заробіток вас не дуже цікавить, чи не так? Нічого, такому багатофункціональному пристрою, як Wireless handheld electric wiping machine (а саме так звуть цю симпатичну білявку) від Xiaomi, наша людина завжди придумає додаткові способи для використання.

Перше, що особисто мені спадає на думку, це – миття автомобіля. Хто ту вашу блискучу підлогу коли побачить? Особливо, під подвійним шаром килимів, мода на які, здається, так і не минула ще з часів “застою” та “перебудови”. А от відмити практично безкоштовно улюблену лялечку (це я, звісно, про авто) – то святе діло. І бездротова конструкція швабри та невеличка вага у 2,4 кг тут стануть у пригоді найкращим чином. А ще вона і водичку на очищувану поверхню розбризкає, і робочий простір м’яким led-випромінювачем підсвітить. Будуть блищати, що ваша тачка, що підлога, як… ну хай буде – як Сонечко.

І навіть індикатором батареї своєчасно попередить, що час вже її підзарядити – то мабуть особливо корисна функція для любителів усі гаджети відразу перепрошивати для отримання повної влади (root-доступу) на пристроєм. А процес прошивки, як звісно, з напівпорожнім акумулятором не починають. Тож як можна буде її щітки розкрутити – майже як пропелер у Карлсона. Що нам ті стандартні налаштування у 1000 обертів на хвилину? Підвищуємо частоту разів у 10, і от вам – супер-мітла для Гаррі Поттера. Злітай та легко вигравай у турнірі з квіддічу.

А ще Xiaomi зробила свою смарт-швабру майже безшумною. І справді, хіба якісь 65-70 Дб можна порівняти з турбіною пилососу “Ракета” (вміли ж раніше влучно гаджетам назви давати)? Ото був звір! А нашу швабру хоч до серця притуляй – така вже мімішка ))) Та крім звабливої зовнішності та приємного на дотик матеріалу, пристрій і працює таки непогано. Три різні насадки, включаючи електростатичну (для прибирання волосся) та одноразову з біоматеріалів, що розчиняються. Ось це вже дійсно – турбота про навкілля від екосистеми Xiaomi!

Тож поспішаємо робити замовлення, бо 22 липня (дата початку продаж Wireless handheld electric wiping machine) вже не за горами. У Китаї бездротова швабра-полірувальник буде коштувати 499 юанів (або приблизно 74$), що, навіть враховуючи деяке здорожчання після доставки у торговельну мережу України, не так і багато для такого чудо-пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.