Aqara Smart Bedroom Set. Як створити розумну спальню за кілька хвилин?

Aqara Smart Bedroom Set – це не просто ще один інтелектуальний прилад у вашому будинку, це комплексний центр управління, який допомагає вам підтримуватиме світло і температуру у приміщеннях, де ви відпочивати, на потрібному рівні так, щоб ви могли робити це в буквальному сенсі, не встаючи з ліжка. Синхронізація всіх гаджетів зі смартфоном відбувається через пристрій-шлюз Multifunctional Gateway, який також є розробкою Хiaomi.

Aqara Smart Bedroom Set

З датчиками температури та вологості Aqara температура в вашому домі може змінюватися за вашим бажанням. Коли температура падає, він може включити опалення, а коли хата нагріється – вимкнути його.

Aqara Smart Bedroom Set

Датчик руху Aqara налаштований на реакцію під час зміни інтенсивності світла та руху. Він "знає", коли настає ніч, і коли хтось повертається до кімнати, так що може розкрити або закрити жалюзі. Ще датчик Aqara може зреагувати, коли ви пішли, тоді кондиціонер автоматично відімкнеться, заощадивши електрику і ваші нерви.

У нічний час 22:00 – 6:00, коли ви встаєте з ліжка, приліжкова лампа, підключена до розетки Aqara, автоматично загоряється, так щоб ви не ходили у темряві та відчували себе в безпеці. Нема потреби нишпорити по стіні, шукаючи вимикача!

Aqara Smart Bedroom Set

Aqara також допоможе вам нагріти постіль з допомогу електричної ковдри взимку, а влітку буде керувати вашим кондиціонером за розкладом, наприклад, вимкнувши його за пів години до вашого повернення з роботи.

Система розумної спальні Aqara може керувати також іншими приладами, що мають модулі Wi-Fi та ZigBee.

Aqara Smart Bedroom Set

Ще деякі технічні характеристики. У Aqara використовуються промислові датчики температури та вологості Sensirion, з чутливість від ± 0,3 градуса за Цельсієм і ± 3% від точного вимірювання.

Датчик руху Aqara – це контроль простору на 7 метрів та 170 градусів, датчик вміє відрізнити рухи людина чи тварини, та відреагувати.

Aqara Smart Bedroom Set

Розетка Aqara – встоюється як звичайний роз'єм, але все одно відмінно з'єднуються з пристроєм дистанційного керування, таймером та виконують інші інтелектуальні функції.

Aqara Smart Bedroom Set легко перетворить вашу звичайну спальню в розумну. До речи датчики встановлюються дуже просто та мають інструкцію.

Aqara Smart Bedroom Set

Придбати пристрої для управління розумним домом ви можете у офіційного представника бренду Aqara – мережі магазинів екосистеми Розумного дому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.