Amazfit Health буде нагадувати власникам пити ліки за розкладом

Фітнес браслет Amazfit Health, який має майже всі функції для того, щоб слідкувати за станом здоров'я власника, може отримати ще одну. 

Про це повідомив інсайдер у мікроблозі Weibo, проілюструвавши своє повідомлення наступною картинокю:

Фітнес браслет Amazfit Health

З неї можна зробити лише один висновок: браслет буде нагадувати про час прийому ліків для тих, хто приймає їх періодично.

Таким чином Amazfit Health стане незамінним для тих, хто хворіє на хронічні захвіорювання, і спортсменам, що регулярно тренуються. 

Нагадаємо, браслет вже вміє рахувати кількість кроків, вимірювати фази сну, безперервно слідкувати за пульсом, на замовлення робити електрокардіограму і обробляти статистику стану організму.

До того ж, він має функцію нагадування про необхідність проявити активність, а не сидіти за столом, і, звісно, у нього є розумний будильник.

Браслет для контролю здоров'я Amazfit Health очікується в Україні незабаром, а з асортиментом наявних розумних браслетів можна ознайомитися у офіційному магазині екосистеми розумного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.