60 мільйонів задоволених користувачів Екосистеми Xiaomi

У той час, як інші монстри цифрового ринку вижимають останні краплі зі смартфонної тематики, Xiaomi своєчасно зробила ставку на розвиток “Інтернету речей” і зараз заслужено пожинає плоди своєї праці. А все почалося з того, що вже при створенні компанії було сплановано концепцію розвитку Екосистеми. Протягом трьох років більше 70 фірм отримали від Xiaomi підтримку своїх проектів, які відповідали зазначеному стратегічному напрямку. Вартість 4-х з них на сьогодні перевищує 1 мільярд доларів США. Очікується, що до кінця 2017 року Екосистема Mi Community отримає дохід понад 15 млрд. $ (100 млрд. юанів).

А в червні місяці 2017 року було озвучено вже зовсім фантастичну цифру – 60 мільйонів. Так, саме стільки розумних приладів підключено до Екосистеми на сьогоднішній день! З часу заснування Xiaomi, самою компанією, її компаньйонами та суббрендами отримано більше сотні нагород в області промислового дизайну. Серед них є й такі престижні, як iF Design Awards і Red Dot.

Цією нагородою було відмічено, наприклад, валізу RunMi 90 Points Smart Metal Suitcase Silver, що так припала до вподоби й нашим споживачам, набір для фітнесу MijiA Move It Fitness set та багато інших розумних і корисних виробів. Продукція Екосистеми Xiaomi – це розвинута мережа розумних девайсів і смарт-товарів повсякденного вжитку, які привносять інновації в наше життя.

Варто відзначити, що кожен окремий виробник, який входить до складу Екосистеми, – незалежний. Натомість компанія створює всі необхідні умови для самостійного розвитку своїх компаньйонів. Xiaomi не вважає компанії Екосистеми дочірніми, хоча їй належать значні пакети акцій всіх фірм, що входять до складу її Екосистеми. Кожна з цих компаній – це повноцінний партнер Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.