23 мільйони телефонів Xiaomi продано у 2-му кварталі

Дуже непростим видався для Xiaomi 2016 рік, та у 2017-му назва китайського виробника вже не сходить з багатьох мільйонів вуст. Особливо вдалим став для компанії 2-й квартал. 23 мільйони – саме стільки телефонів було продано у Q2 по всьому світу.

За словами генерального директора Xiaomi, Лэй Цзюня, цей результат на 70 відсотків покращив досягнення попереднього трьохмісячного періоду, і, взагалі, став рекордним в історії компанії. Не аби як посприяли зазначеному успіху вдалі маркетингові рішення менеджменту компанії. З “розпростертими обіймами” зустріли Xiaomi індійські покупці. У цій країні продажі бренду аж на 328% перевищили результат відповідного минулорічного періоду.

Redmi Note 4 став в Індії найбільш затребуваним пристроєм, а у місті Бангалор два місяці тому навіть відкрили перший в країні Mi Home.

Xiaomi прагне до досягнення доходу в розмірі 100 млрд. юанів (близько 14,7 млрд. доларів США) до кінця 2017 року і встановлює цільовий показник в 100 млн. відвантажень у 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.