1More - стрімке сходження на вершину

Чого у Xiaomi не віднімеш, так це вміння вдало обирати партнерів. Ось і у виробництві навушників майже ідеально зіграла ставка на молоду та амбітну компанію 1More, засновану трьома колишніми топ-менеджерами Foxconn. За мету ця трійця взяла створення якісного та недорогого китайського продукту. Реалізація проекту стала можливою не в останню чергу завдяки інвесторам, одним з яких і виступила свого часу Xiaomi. Саме 1More відповідальна за розробку і виробництво таких вдалих моделей, як Piston та Mi Headphones.

Обравши за талісман таке, на перший погляд, незграбне створіння, як шкіряне ведмежа, 1More всього за чотири роки довела, що силу будь-якому талісману надають амбітні цілі, креативні ідеї та плідна праця над їх реалізацією. А в амбітності цілей компанії з Шенчженя мало хто нині може дозволити собі сумніватися. Бо виклик на ринку якісних навушників зроблено не аби кому, а такому монстрові, як Apple та підтримуваному ними бренду Beats. І не в Китаї, де боротьбу практично виграно – маркетологи 1More драконівським поглядом вже позирають не тільки на європейський ринок, а і за океан, у володіння, страшно сказати, самого дядечка Сема. Так, так, на черзі – підкорення Америки.

Та плани планами, але ж багатьом мрійникам так і не вдалося залишити в історії більш-менш значущого сліду. Отож, в 1More тверезо оцінюють власні сили, і ефективно акумулюють їх перед вирішальною битвою. Наразі компанія проводить агресивні інвестиції у перспективні аудіо-стартапи та навіть цілком скуповує вже існуючі перспективні проекти. З метою залучення необхідних для прориву на інші ринки коштів готується така масштабна реструктуризація, як проведення IPO, та перетворення компанії з приватної на публічну. І треба визнати, виходити на світовий ринок 1More таки є з чим.

Симпатична та якісна гарнітура Mi Quantie, що, попри порівняно невелику вартість, має як динамічний, так і арматурний драйвери. Використовувана технологія Mi Hybrid Earphone робить відтворюваний звук об’ємним та насиченим. Навушники визнані найуспішнішими у своєму сегменті на рівні світових лідерів.

А це вже навушники iBFree Black, випущені під власною маркою 1More. І знов ціна девайса приємно відстає від якості. Дизайн виконано у революційному спортивному стилі, ще й кут нахилу корпусу оптимально пристосований до особливостей будови людського вуха. Високі частоти відтворюються неймовірно природно, а потужні баси ефектно доповнюють сприйняття будь-якого музичного стилю.

1More Over-Ear Headphones Voice of China. Що тут скажеш? Виводити на ринок продукцію посередньої якості з назвою “Голос Китаю” мабуть жодна компанія не ризикнула б. От і 1More не стала, і використала у конструкції навушників трирівневу композитну діафрагму, що дозволяє розрізнити найдрібніші деталі композиції.

О, а це вже майже бестселер! Звучання 1More Triple Driver In-Ear Headphones налаштовував не аби хто, а відомий звукорежисер, володар премії Греммі Luca Bignardi. Подвійне симетричне армування, у поєднанні з трьома динамічними драйверами, забезпечують звучання неперевершеної якості та об’єму. Крім того, ці навушники визнані найкращими серед гарнітур вартістю до 100$.

А тут і слова зайві. Ceramic Triple Driver Over Head – виріб, безумовно, шедеврального рівня. І мова навіть не про відтворюваний діапазон частот, що простирається від 20 до 40000 Гц. Використання в конструкції навушників керамічного звуковідтворюючого драйвера, діафрагми з композитного аерокосмічного сплаву та абсолютно нового блоку фазоінвертора робить звучання дійсно досконалим.

Ось з таким арсеналом компанія готується посперечатися з Beats та іншими брендами світових монстрів звукової індустрії. А нам приємно відзначити, що 1More приєдналася до учасників екосистеми Xiaomi, офіційним дистриб’ютором якої є “Сяомі Україна” (Xiaomi.ua). Тож, усі вироби, представлені в лінійках Mi Headphones, Mi Piston, а також продукцію під брендом 1More можна придбати офіційно, забезпечивши їх гарантійне та післягарантійне обслуговування в авторизованому сервіс-центрі Xiaomi в Україні.

Та приємні новини для української Mi-спільноти на цьому не закінчуються. “Обличчям” 1More для просування на європейський ринок обрано українську красуню Наталію Дорошенко. Дівчина цікавиться музикою і стверджує, що співпрацює з китайською компанією не тільки з професійного інтересу. Вона підтверджує високу якість портативних акустичних систем 1More і сподівається, що вони будуть високо оцінені українськими меломанами та набудуть широкого розповсюдження у нашій країні завдяки співробітництву компанії-виробника і “Xiaomi Україна”.

І на завершення слід відмітити без сумніву видатне досягнення 1More. Усі цьогорічні номінанти найвідомішої музичної премії MTV Movie & TV Awards отримали в подарунок золотаво-чорний шедевр – 1More Triple Driver In-Ear Headphones, з чим ми їх з задоволенням і поздоровляємо. Сподіваємось, що шлях від “Голосу Китаю” до MTV стане не останнім злетом компанії, а нас вона порадує якісними та доступними музичними девайсами, які звісно ж будуть оперативно з’являтися в офіційній мережі “Xiaomi Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.