1More презентувала ігрову гарнітуру високої якості Spearhead VR

Вчора, 27 липня, в Шанхаї, незважаючи на спеку, відбулася презентація нових навушників від компанії 1More. Лицем презентації був відомий китайський співак Чжоу Jielun. Це додало гарячих відчуттів у подію.

Нові навушники – це ігрова гарнітура. Вони оснащені мікрофоном і вироблені у стилі кіберпанк, з світлодіодними деталями. Особливо вражає світлодіоди на кінці мікрофону, які світяться, коли мікрофон активний. 

Щодо аудио механіки, то вона відповідає вимогам HD звуку. Навушники мають технологію "Супер бас", яка забезпечена коливаннями мембрани діаметром 50 мм, виробленою з композитного матеріалу на основі графену. 

Звукова система підтримує формат 7.1 і забезпечує почуття повного занурення у атмосферу гри чи відеофільму.

До того ж, гарнітура Spearhead VR оснащена системою шумозаглушення для звуків, гучніших за 20 Дб, що дозволяє слухати якісний звук і спілкуватися з друзями і партнерами по розвагам навіть у галасливих місцях. 

У Про версії гарнітури планується додавання технології визначення положення голови для повонго злиття з ігровим процесом. 

Навушники вироблені з металу і оздоблені пластиковими деталями. 

Форма і вигляд навушників виявилася настільки елегантною, що Spearhead VR можуть стати однією з небагатьох ігрових гарнітур, що личать дівчатам більше ніж хлопцям, однак поки що навушники випускаються лише у чорному кольорі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.